 DIN kalapsínes tápegység DPP120-24-3
Stabil műanyag ház
3 fázisú hálózati üzemód
75% -os üzem fáziskiesés esetén
Jellemzők:
Túláram-, túlfeszültség- és túlmelegedés ellen védett ? Kimeneti feszültség állítás ? 20% ? Biztonság és EMV a CE, UL/cUL60950, UL508, EN55022-B szerint ? Szigetelés, be/kimenet (SELV) 3000 V/AC ? - maradék hullámosság
Műszaki adatok:
Bemeneti feszültség: 340 - 575 V/AC/480 - 820 V/DC ? Bemeneti feszültség (max. ): 575 V/AC ? Bemeneti feszültség (min. ): 340 V/AC ? Bemenő feszültség (nominatív): 400 V/AC, 480 - 820 V/DC ? Csatlakozó: Csavaros kapocs ? Fázisok: 3 ? Gyártói szám: DPP120-24-3 ? Hőmérséklet (max. ): 71 °C ? Hőmérséklet (min. ): -25 °C ? Kimenetek száma: 1 x ? Kimeneti feszültség: 24 V/DC ? Kimeneti feszültség (max. ): 28. 5 V/DC ? Kimeneti feszültség (min. ): 22. 5 V/DC ? Kimeneti áram (max. ): 5 A ? Méret, magasság: 124 mm ? Méret, szélesség: 75 mm ? Súly: 800 g ? Teljesítmény: 120 W ? Tápegység típus: Kalapsínes tápegység ? Tápegységtípus: Kapcsolóüzemű