Eladó JVC LT65VU82J UHD LED SMART Televízió
(Televízió - SMART LED, 165 cm, 4K Ultra HD, 1600Hz, DVB-T2/S2/C, H. 265/HEVC, 4x HDMI, 3x USB, SCART, LAN, Bluetooth, Wi-Fi, HbbTV, webböngésző, CI+, csökkentett mód, MEMC , TruSurround, DTS, DTS HD, mélynyomó, hangszóró 2x 12W, VESA, A+)
Keveset használt, hibátlan darab.
Átvehető Gödöllőn, a szállításról sajnos, nem tudok gondoskodni.
Az eladás oka:   helyhiány.
Kérlek, vedd figyelembe, az okos funkciók alapfunkciók.
SPECIFIKÁCIÓK:
Általános
Cikkszám 532698
Gyártó JVCKépátló 65" (165 cm)Kontrasztarány Dinamikus Felbontás 3840 x 2160 PixelKépfrissítés 50 HzKépfrissítési index 1 600 HzEnergiaosztály A+Funkciók Smart TV, Beépített WIFI, USB csatlakozás, Netflix kompatibilitás, Böngésző, DLNA (fájlmegosztás) támogatás, Vezetéknélküli billentyűzet és egér csatlakoztatásMaximális felbontás 4K Ultra HDModell 2 017HDMI csatlakozók száma 4 dbUSB portok száma 3 db
Video
Audio
Hangrendszer Sztereo
Hangsugárzók teljesítménye 2 x 12 W
Képernyő felbontása Ultra HD (4K)
Wifi Integrált
Dig. TV adás felvétele Nem
Fülhallgató Igen
HbbTV Igen
Dual Play Nem
HDMI bemenet 4
Tunerek száma 1 tuner
Íves képernyő Nem
Smart TV Igen
USB 2. 0 3
USB 3. 0 0
Okos távirányító Nem
2D és 3D közötti konverzió Nem
Vezérlés hanggal Nem
Vezérlés gesztusokkal Nem
Upscaling UHD bővítésbe Igen
Webkamera Nem
Kijelző technológiája LED
Igényes embereknek való TV Igen
Kijelző panel frekvencia 50 Hz
Képernyő átmérője 165 cm (65")